{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dzięki B412dn w zasięgu małej firmy pojawią się wysokiej jakości wydajne wydruki w odcieniach szarości. W przypadku OKI nie trzeba szukać kompromisu między ceną oraz jakością. Możesz korzystać ze wszystkich przydatnych funkcji, których potrzebujesz, polegając na wydajnym i solidnym urządzeniu, którego cena nie uszczupli budżetu firmy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OKI 45762002 Drukarka OKI B412dn |
| Opis: | OKI B412dn - Drukarka - czarno-biały - Duplex - LED - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - do 33 str/min - pojemność: 350 arkusze - USB 2.0, Gigabit LAN |
| EAN: | 5031713063575 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka grupy roboczej - LED - monochromatyczny |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania: | Do 33 str/min - czarno-białe |
| Wbudowane urządzenia: | Wyświetlacz LCD statusu |
| Technologia przyłączania: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 1200 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 5 sek |
| Standardowe języki drukarki: | PCL 5E, PostScript 3, EPSON FX, PCL 6, IBM ProPrinter, XPS, PDF 1.7 |
| Dołączone czcionki: | 87 x PCL |
| Kody paskowe: | Kod 39, UCC/EAN-128, kod QR, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, UPC-A, UPC-E, Codabar, Code 128, Przeplot 2 z 5, Postnet, PDF417, OCR-A, OCR-B, kod pocztowy |
| Obługa nośników: | Podajnik papieru na 250 arkuszy, podajnik typu bypass na 100 kartek |
| Procesor | |
| Procesor: | 667 MHz |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.): | 512 MB / 512 MB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | |
| Pamięć fleszowa: | 3 GB |
| Obsługa nośników | |
| Klasa nośników: | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika: | 215.9 x 1320.8 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo): | 210 mm x 1321 mm |
| Rozmiary nośników: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A6 (105 x 148 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm) |
| Rozmiary kopert: | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), International C6 (114 x 162 mm), Com-10 (105 x 241 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm), Com-9 (98 x 225 mm) |
| Całkowita pojemność nośników: | 350 arkusze |
| Podajniki nośników: | 1 x automatyczny - 100 arkusze waga: 60 g/m² - 163 g/m² 1 x automatyczny - 250 arkusze waga: 60 g/m² - 120 g/m² |
| Maks. pojemność nośników: | 880 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 60000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 250 - 3000 stron |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP 1, SNMP 3, IPP, HTTP, HTTPS, IPPS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie: | AC 230 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 560 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 80 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 1.4 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows 8.1, Apple MacOS X 10.6.8 - 10.9 |
| Standardy ochrony środowiska | |
| ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
| Emisja dźwięku (w stanie czuwania): | 30 dBA |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy): | 53 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 38.7 cm |
| Głębokość: | 36.4 cm |
| Wysokość: | 24.5 cm |
| Waga: | 12 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.