{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47091865
Kod producenta: NED407SS19K9-1043D
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710562244311
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,11 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | PALIT GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC 12GB GDDR6X |
| Opis: | Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC - Karta graficzna - GeForce RTX 4070 Super - 12 GB GDDR6X - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4710562244311 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Zegar rdzeniowy: | 1980 MHz |
| Boost Clock: | 2550 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 7168 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | Chłodzenie Dual Slot Fan, technologia Nvidia CUDA, Nvidia PhysX-Ready, Dual Fan Design, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, NVIDIA GPU Boost, Nvidia GeForce ShadowPlay, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA GameStream, Nvidia Temporal Anti-Aliasing Technology (TXAA), technologia NVIDIA Dynamic Super Resolution, technologia NVIDIA MFAA, DrMOS, Nvidia SHIELD ready, NVIDIA Ansel, Real-Time Ray Tracing, NVIDIA Highlights, 0-dB TECH, Nvidia Adaptive Shading, Nvidia Studio, NVIDIA Reflex, NVIDIA FreeStyle, Nvidia Broadcast, NVIDIA Multi-Projection, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, NVIDIA DLSS 3, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR6X SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 21 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Szerokość pasma: | 504 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 220 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz z 16-pin na 2x 8-pin |
| Dołączone oprogramowanie: | ThunderMaster, sterowniki NVIDIA Studio, Sterowniki GeForce Game Ready |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4.01 cm |
| Głębokość: | 26.91 cm |
| Wysokość: | 12.75 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.