{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PALIT RTX 5070 Ti GamingPro-S 16GB GDDR7 256bit 3-DP HDMI |
| Opis: | Palit GamingPro-S - Karta graficzna - GeForce RTX 5070 Ti - 16 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 4710562245523 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Zegar rdzeniowy: | 2295 MHz |
| Boost Clock: | 2452 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 8960 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka: | 2.5-slot Fan Cooler, ARGB SYNC Evo, kompozytowe rury grzewcze, miedziana podstawa, Dual Bios, DrMOS, 0-dB TECH, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, Nvidia Broadcast, Resizable BAR, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Omniverse, NVIDIA GPU Boost, 2x enkoder NVIDIA 9. generacji, 6th Gen NVIDIA Decoder, technologia Nvidia CUDA, obsługa dekodowania AV1, obsługa dekodowania AV1, Nvidia Studio, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Szerokość pasma: | 896 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 300 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel zasilający |
| Dołączone oprogramowanie: | ThunderMaster |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 4.97 cm |
| Głębokość: | 33.19 cm |
| Wysokość: | 12.71 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.