{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci Patriot EP Series 1 TB microSDXC UHS-I łączy w sobie wysoką prędkość działania z imponującą pojemnością, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla zapalonych twórców treści i użytkowników o dużych potrzebach w zakresie przechowywania danych. Dzięki prędkości odczytu wynoszącej 800 MB/s i prędkości zapisu wynoszącej 600 MB/s transfer dużych plików lub filmów 4K UHD jest wydajny. Karta pamięci została zaprojektowana z myślą o pracy w zakresie temperatur od -25°C do 85°C, co zapewnia jej niezawodność w różnych środowiskach. Jest kompatybilna z wieloma urządzeniami i obsługuje standardy Video Class V30 oraz UHS-I U3, dzięki czemu idealnie nadaje się do nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości bez opóźnień i przerw. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT MEMORY EP Express Micro SD Card 1TB Up to 800MBS/600MBS |
| Opis: | Patriot EP Series - Karta pamięci flash - 1 TB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I |
| EAN: | 4711378430875 |
| Reklamacje: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 1 TB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 800 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 600 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDXC UHS-I |
| Charakterystyka: | Obsługa 4K UHD, zgodne z normą RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Microsoft Windows 7, Linux 2.4 lub wyższy, Apple MacOS X 10.6 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Waga: | 0.3 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 13.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 0.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 10 cm |
| Waga transportowa: | 12.7 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.