{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| P400 Lite należy do szybkich rozwiązań pamięci masowej Gen 4 x4 PCIe M.2 firmy Patriot. Charakteryzując się niskim zużyciem energii, obsługą wielu aplikacji i wysoce kompatybilną specyfikacją M.2 2280 dla łatwej instalacji, P400 Lite oferuje doskonałą niezawodność dla wszystkich użytkowników. Dzięki dużej pojemności pamięci masowej, szybszemu dostępowi do danych, szybkim prędkościom transferu i ulepszonej grafenowej osłonie termicznej do rozpraszania temperatury, P400 Lite oferuje wysoką wydajność bez kompromisów w zakresie jakości. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT P400 Lite M.2 PCIe Gen 4 x4 2TB SSD |
| Opis: | Patriot P400 Lite - SSD - 2 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| EAN: | 4711378424140 |
| Reklamacje: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność: | 2 TB |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) 1.4, grafenowy rozpraszacz ciepła, SmartECC, dławienie termiczne, kontroler PCIe 4X4, zabezpieczenie ścieżki end-to-end |
| Szerokość: | 22 mm |
| Głębokość: | 8 mm |
| Wysokość: | 3.8 mm |
| Waga: | 9 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 1200 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 3500 MBps (odczyt) / 2700 MBps (zapis) |
| Maksymalny zapis losowy 4KB: | 540000 IOPS |
| Maks. odczyt losowy 4KB: | 380000 IOPS |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 2.38 wat (aktywny) 0.38 wat (bezczynność) |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | BSMI, FCC, RoHS, UKCA |
| Szczegóły Opakowania: | Karta-zawieszka |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 130.8 mm |
| Głębokość transportowa: | 6.6 mm |
| Wysokość transportowa: | 99.9 mm |
| Waga transportowa: | 20 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.