{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4057634
Kod producenta: PSF32GPSHB32U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 814914027578
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,02 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Pendrive USB FLASH 32GB PUSH+ USB 3.2 3.1/3.0/2.0 |
| Opis: | Patriot Push+ - Pendrive USB - 32 GB - USB 3.2 Gen 1 - elegancka czerń |
| EAN: | 0814914027578 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Pendrive USB |
| Pojemność pamięci masowej: | 32 GB |
| Kolor obudowy: | Elegancka czerń |
| Pamięć | |
| Typ interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 |
| Charakterystyka: | Wysuwane łącze |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 21 mm |
| Głębokość: | 59 mm |
| Wysokość: | 8 mm |
| Waga: | 10 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 130.8 mm |
| Głębokość transportowa: | 6.6 mm |
| Wysokość transportowa: | 99.6 mm |
| Waga transportowa: | 20 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.