{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Viper Elite II 16GB DDR4 3200MHz DIMM 18CL |
| Opis: | Viper Elite II - DDR4 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL18 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny, czerwony |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133 mm |
| Głębokość: | 5 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Waga: | 36 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.38 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL18 (18-22-22-42) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Aluminiowe rozpraszanie ciepła, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Wydajność RAM: | SPD - 2666 MHz - 1.2 V - CL19 - 19-19-19-43 Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL18 - 18-22-22-42 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, czerwień |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 70 mm x 13.7 mm x 148 mm / 60 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.