{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Viper VPN110 SSD 1TB M.2 PCIe NVME |
| Opis: | Patriot Viper VPN110 - Napęd stały - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 3.0 x4 (NVMe) - radiator zintegrowany |
| EAN: | 0814914029008 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Radiator Zintegrowany: | Tak |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | Obudowa aluminiowa, pamięć podręczna DRAM, NVM Express (NVMe) 1.3, zewnętrzny czujnik temperatury |
| Szerokość: | 2.2 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Wysokość: | 1.05 cm |
| Waga: | 25 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 800 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 3300 MBps (odczyt) / 3000 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB: | 500000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB: | 500000 IOPS |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS |
| Rodzaj opakowania: | Do sprzedaży detalicznej |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 7.58 cm |
| Głębokość transportowa: | 2.56 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.27 cm |
| Waga transportowa: | 45 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.