{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Dwuzakresowy modem i ruter Gigabit Wi-Fi AC3100 ADSL/VDSL z obsługą pakietu zabezpieczeń sieciowych AiProtection napędzanego przez Micro Trend oraz funkcjami kontroli rodzicielskiej. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS DSL-AC88U Modem/Router Wireless AC3100 VDSL2/ADSL Dual Band |
| Opis: | ASUS DSL-AC88U - Router bezprzewodowy - modem DSL - przełącznik 4-portowy - GigE - porty WAN: 2 - 802.11a/b/g/n/ac - Dwuzakresowy |
| EAN: | 4712900315127 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych: | 3167 Mbps |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | PPTP, L2TP, FTP, DHCP |
| Algorytm kodowania: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Cechy: | Ochrona firewall, obsługa NAT, serwer dynamicznego DNS, print serwer, obsługa IPv6, kontrola rodzicielska, możliwość aktualizacji firmwaru, klient pobierania, Quality of Service (QoS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), failover WAN, serwer DHCP, serwer FTP, przycisk resetu, obsługa IPv4, Obsługa Klucza USB 3G/4G, serwer VPN, ASUSWRT, technologia szerkopasmowa TurboQAM, ruch PPTP, Broadcom NitroQAM technology, klient VPN, przycisk LED do włączania/wyłączania |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, ETSI |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, WLAN, WAN, LAN, USB, Internet, VDSL |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii: | 1024 QAM |
| Komunikacja | |
| Typ: | Modem DSL |
| Protokół sygnalizacji cyfrowej: | ADSL, VDSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2, G.fast |
| Maksymalna prędkość transmisji: | 900 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 2.0: 1 x WAN: 1 x VDSL2 / ADSL2+ - RJ-11 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x |
| Antena | |
| Antena: | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten: | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Rozdzielacz ADSL |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel sieciowy 1 x kabel modemowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Microsoft Windows XP/ 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 29.2 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 6.1 cm |
| Waga: | 765 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.