{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47330195
Kod producenta: 27M2C5201L/00
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 8721038002256
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 7,60 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27M2C5201L/00 27inch Curved Gaming Monitor 1920x1080 180Hz 1ms 2xHDMI DP white |
| Opis: | Philips Evnia 5000 27M2C5201L - Monitor LED - gaming - zaokrąglony - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast VA - 3000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - biały |
| EAN: | 8721038002256 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2077826 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Typ panela: | Fast VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 81.59 |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 0.5 ms |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, chiński (uproszczony), szwedzki, turecki, chiński (tradycyjny), ukraiński |
| Charakterystyka: | LowBlue Mode, SmartImage Game, EasyRead, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, Ambiglow, technologia Shadow Boost, Smart Cross Hair, SmartContrast, FPS Mode, Tryb Wyścigowy, RTS Mode |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.1 cm x 19.7 cm x 46.8 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 4.81 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Teksturowane wykończenie, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | HDCP 1.4, HDCP 2.2, Plug and Play, DDC/CI, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 35 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 20.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.1 cm - głębokość: 19.7 cm - wysokość: 46.8 cm - waga: 4.81 kg Bez podstawki - szerokość: 61.1 cm - głębokość: 9.03 cm - wysokość: 37 cm - waga: 4.22 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 44.5 cm |
| Waga transportowa: | 7.72 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.