{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27M2N3800A/00 27inch 2560x1440 0.5ms 2xHDMI DP USB |
| Opis: | Philips Evnia 3000 27M2N3800A - Monitor LED - gaming - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 320 Hz - Fast IPS - 450 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - ciemny grafit |
| EAN: | 8721038004298 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2351763 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz; HDMI 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.1554 mm |
| Pikseli na cal: | 163 |
| Jasność: | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów: | 90% Adobe RGB (CIE 1976), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 130% sRGB (CIE 1931), 110% NTSC (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 0,5 ms (Smart MBR), 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 320 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 360 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, chiński (uproszczony), szwedzki, turecki, chiński (tradycyjny), ukraiński |
| Charakterystyka: | Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, SmartImage Game, sRGB Mode, kalibracja Delta E<2, technologia Flicker Free, LowBlue Mode, SmartUniformity 93 - 105%, Niskie Opóźnienie Wejścia, EasyRead, Technologia Adaptive-Sync, Smart Sniper, Smart MBR Sync, technologia Shadow Boost, Stark ShadowBoost, Smart Crosshair, MultiView, Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Dual Resolution Mode, FPS Mode, RTS Mode, Tryb Wyścigowy, Smart Frame |
| Kolor: | Ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.4 cm x 26.1 cm x 51.9 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 5.6 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.3) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.3) Wejście słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | CB, TUV/ISO 9241-307, TUV Bauart, EAC, EAC RoHS, PSB, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, RoHS, Plug and Play, DDC/CI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25.65 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Evnia Precision Center |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 26.1 cm - wysokość: 51.9 cm - waga: 5.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 8.5 cm - wysokość: 36.8 cm - waga: 3.75 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 45.5 cm |
| Waga transportowa: | 8.33 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.