{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47778639
Kod producenta: 34B2U3600C/00
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 8721038002409
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 15,22 kg
| Opis | |
| Monitor Philips 34B2U3600C został zaprojektowany z myślą o podniesieniu jakości miejsca pracy dzięki zakrzywionemu ekranowi o przekątnej 34 cali i oszałamiającej rozdzielczości WQHD 3440 x 1440. Ten monitor oferuje wciągające wrażenia wizualne dzięki współczynnikowi kontrastu obrazu 3500:1 i obsłudze ponad 1,07 miliarda kolorów, idealny do kreatywnych zadań i szczegółowych prezentacji. Antyodblaskowa powłoka wyświetlacza zapewnia komfortową widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, a technologia SmartImage optymalizuje efekty wizualne w oparciu o oglądane treści. Wyposażony we wbudowany przełącznik KVM, monitor ten umożliwia płynne sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednej konfiguracji klawiatury i myszy. Wyposażony w wiele opcji łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, obsługuje różne sygnały wejściowe i umożliwia szybkie ładowanie. Regulacja wysokości, obrotu i nachylenia zwiększa ergonomię podczas długotrwałego użytkowania, zapewniając komfort podczas pracy lub grania. Energooszczędny i zbudowany w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, monitor ten traktuje priorytetowo wydajność i odpowiedzialność za środowisko. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 34B2U3600C/00 34inch Curved Monitor 3440x1440 HDMI DP USB |
| Opis: | Philips 34B2U3600C - 3000 Series - monitor LED - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 3500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8721038002409 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal: | 110 |
| Współczynnik kontrastu: | 3500:1 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 104% NTSC, 120% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | SmartControl, MultiView, obsługa PIP, PBP, sRGB Mode, SmartImage, EasyRead, Technologia SoftBlue, bezrtęciowy |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.7 cm x 28.7 cm x 57.5 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 10.4 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) USB-C (moc do 90 W) Upstream USB-B 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. downstream (szybkie ładowanie BC 1.2) Wejście/wyjście audio (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), wysokość operacyjna 3658 m, technologia Flicker-free, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu |
| Akcesoria w zestawie: | Uchwyt VESA, uchwyt na słuchawki |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | DDC/CI, RoHS, Energy Star, PVC-free, bez BFR |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 28.19 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 28.7 cm - wysokość: 57.5 cm - waga: 10.4 kg Bez podstawki - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 10.7 cm - wysokość: 36.9 cm - waga: 7.82 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 93 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 15.35 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.