{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46473519
Kod producenta: 63E5GAT2EU
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 196804351018
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,55 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkVision P32pz-30 31.5inch IPS WLED 16:9 1200cd/m2 2xHDMI DP in DP out USB |
| Opis: | Lenovo ThinkVision P32pz-30 - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 1200 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 1000 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - kruczo-czarny |
| EAN: | 0196804351018 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, czujnik światła otoczenia, Human Detection sensor |
| Zasilanie USB: | 140 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 1200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 1000 |
| Obsługa kolorów: | 1.07 billion colors (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów: | 100% BT.709, 100% sRGB, 98% DCI-P3, 99% Adobe RGB, 81% BT.2020 |
| Czas reakcji: | 4 ms (tryb maks.), 6 ms (standardowo) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 23 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Mini-LED |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, kalibracja Delta E<1,5, 3 boki NearEdgeless, technologia Smart Power, 1152 lokalne strefy przyciemniania, obsługa kamery modularnej, obsługa soundbaru modularnego, 2 mm bezel (top/side), 29 mm bezel (bottom) |
| Kolor: | Kruczo-czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.42 cm x 23.49 cm x 45.66 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 10.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort 1.4 USB-C/USB4/upstream/DisplayPort 1.4 (moc do 140 W) Wyjście audio (mały jack) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 15 W) 4 x USB 3.2 downstream Generacji 2. z Ładowaniem Baterii 1.2 LAN |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23.5 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 155 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługa Tiny, obsługa Nano |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x z kabla USB-C na USB-A - 1 m 1 x kabel USB4 - 1 m |
| Zgodność z normami: | CCC, RoHS 2011/65/EU, VOC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 42 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 32 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 305 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo ThinkColour |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 23.49 cm - wysokość: 60.9 cm - waga: 10.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 23.49 cm - wysokość: 45.66 cm - waga: 10.5 kg Bez podstawki - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 7.89 cm - wysokość: 43.09 cm - waga: 7.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 90.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 51.8 cm |
| Waga transportowa: | 14.6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.