{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50104 Qoltec Listwa antyprzepięciowa 4 gniazda 1.5m |
| Opis: | Qoltec - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 230 V - 3680 wat - złącza wyjściowe: 4 - 1.5 m przewód - Europa - czarny |
| EAN: | 5901878501048 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 1.5 m |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Maksymalne natężenie prądu: | 16 A |
| Zasilanie: | 3680 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.5 m |
| Charakterystyka: | Wyłącznik, zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona nadnapięciowa |
| Zgodność z normami: | Directive 2002/96/EC |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.