{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Szukasz sposobu, by podłączyć kilka urządzeń do jednego źródła prądu, co pozwoli na uporządkowanie kabli, np. pod biurkiem, za telewizorem lub w kuchni? A może organizujesz miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników, np. w biurze lub w warsztacie i chcesz przy okazji zadbać o swoje sprzęty? Lepszym rozwiązaniem jest antyprzepięciowa listwa zasilająca. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50168 Qoltec Listwa antyprzepięciowa Quick Switch 8 gniazd szara 3m |
| Opis: | Qoltec Quick Switch - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 230 V - 3680 wat - złącza wyjściowe: 8 - 3 m przewód - szary |
| EAN: | 5901878501680 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 3 m |
| Kolor: | Szary |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 8 x zasilanie |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu: | 16 A |
| Zasilanie: | 3680 wat |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Zabezpieczenie obwodu: | Odcięcie obwodu |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 3 m |
| Charakterystyka: | Ogniotrwały, podświetlany przełącznik wł./wył., zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona nadnapięciowa, z uziemieniem, warystor 14D471K |
| Zgodność z normami: | Directive 2002/96/EC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.