{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Listwa antyprzepięciowa Qoltec posiada kabel oraz 6 gniazd sieciowych z uziemieniem umożliwiających podłączenie pełnowymiarowych wtyczek. Eleganckie wzornictwo oraz podświetlany włącznik zapewniają komfortowe użytkowanie. Konstrukcja listwy wykonana jest z niepalnego tworzywa, a dzięki zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu zapewnia ona bezpieczeństwo dla Twoich urządzeń. Jest to produkt przeznaczony zarówno do domu i pracy, ale również do warsztatów, sklepów i innych miejsc w których niezbędne jest podłączenie kilku urządzeń. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50112 Qoltec Listwa antyprzepięciowa 6 gniazd 3.0m |
| Opis: | Qoltec - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 230 V - 3680 wat - złącza wyjściowe: 6 - Europa - czarny |
| EAN: | 5901878501123 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Maksymalne natężenie prądu: | 16 A |
| Zasilanie: | 3680 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 3 m |
| Charakterystyka: | Wyłącznik, zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona nadnapięciowa |
| Zgodność z normami: | Directive 2002/96/EC |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.