{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Szukasz sposobu by podłączyć kilka urządzeń do jednego źródła prądu, co pozwoli na uporządkowanie kabli np. pod biurkiem, za telewizorem lub w kuchni? A może organizujesz miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników, np. w biurze lub w warsztacie i chcesz przy okazji zadbać o swoje sprzęty? Najlepszym rozwiązaniem jest antyprzepięciowa listwa zasilająca. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50164 Qoltec Listwa antyprzepięciowa Quick Switch 4 gniazda szary 2.5m |
| Opis: | Qoltec - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 230 V - 3680 wat - złącza wyjściowe: 4 - 2.5 m przewód - szary |
| EAN: | 5901878501642 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 2.5 m |
| Kolor: | Szary |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu: | 10 A |
| Zasilanie: | 3680 wat |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 2.5 m |
| Charakterystyka: | Ogniotrwały, podświetlany przełącznik wł./wył., zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona nadnapięciowa, warystor 14D471K |
| Zgodność z normami: | Directive 2002/96/EC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.