{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50311 Obudowa / kieszeń do dysków M.2 SATA SSD / NGFF / USB typ C |
| Opis: | Qoltec - Obudowa pamięci - NGFF - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB-C 3.1 (Gen 2) - czarny |
| EAN: | 5901878503110 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Obudowa pamięci - zewnętrzna |
| Zgodne obudowy dysku twardego: | M.2 |
| Host Bus: | USB-C 3.1 (Gen 2) |
| Tworzywo produktu: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Interfejs: | M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) |
| Szybkość transmisji danych: | 6 Gbit/s |
| Obsługiwane urządzenia: | Dysk SSD |
| Maksymalna ilość urządzeń pamięci: | 1 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 x wewnętrzny - M.2 2230/2242/2260/2280 |
| Interfejsy: | 1 x M.2 Card - M.2 B+M/M Key |
| Połączenia: | 1 x USB 3.1 (Gen 1) |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C - zewnętrzna |
| Zgodność z normami: | Plug and Play |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | Szyna USB |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Red Hat Fedora Core 8, Apple MacOS X 10.6.2, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11.6 cm |
| Głębokość: | 3.6 cm |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Waga: | 35 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 15 cm |
| Głębokość transportowa: | 9.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 132 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.