{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4102736
Kod producenta: ZT-A30600H-10M
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4895173622830
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,90 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 192bit 3xDisplayPort + HDMI 192bit memory bus PCI Express 4.0 16x |
| Opis: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC - Karta graficzna - GF RTX 3060 - 12 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x16 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4895173622830 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 x16 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Boost Clock: | 1807 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 3584 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 60 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, Real-Time Ray Tracing, Active Fan Control, IceStorm 2.0, Freeze Fan Stop, Nvidia DLSS, technologia NVIDIA Ampere GPU, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 15 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10 64-bit Edition |
| Wymagane zasilanie: | 600 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 170 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | ZOTAC FireStorm |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 3.92 cm |
| Głębokość: | 22.41 cm |
| Wysokość: | 11.63 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.