{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC została zaprojektowana z myślą o graczach poszukujących wysokiej wydajności. Dzięki 8 GB pamięci GDDR7 SDRAM i prędkości pamięci 28 Gb/s karta graficzna zapewnia płynny i żywy obraz w wysokiej rozdzielczości. Obsługuje do 4 monitorów, zapewniając wciągające wrażenia z gry przy maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 i częstotliwości V-Sync 165 Hz przy maksymalnej rozdzielczości. Jest również kompatybilna z DirectX 12 Ultimate i OpenGL 4.6, zapewniając dostęp do zaawansowanych technologii graficznych. Model ten wyposażony jest w solidny procesor NVIDIA GeForce RTX 5060 z 3840 rdzeniami CUDA, a także NVIDIA DLSS 4 i koder NVIDIA dziewiątej generacji. Funkcje te poprawiają jakość rozgrywki, zapewniając jednocześnie optymalną wydajność. Obsługa technologii NVIDIA G-Sync i podwójna wentylacja poprawiają wrażenia z użytkowania, minimalizując opóźnienia i zapewniając wydajne chłodzenie podczas intensywnych sesji grania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 5060 Twin Edge OC White 8GB GDDR7 3xDP 1xHDMI |
| Opis: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC - White Edition - karta graficzna - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCIe 5.0 x8 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 8886307701510 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x8 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Boost Clock: | 2527 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 3840 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 165 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | Vulkan 1.4, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA GPU Boost, 6th Gen NVIDIA Decoder, 9. generacja enkodera NVIDIA, Nvidia Broadcast, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), chłodzenie Dual Slot Fan, wentylatory BladeLink 90 mm, NVIDIA GeForce SFF-Ready, metalowa płyta tylna, 2-slot Fan Cooler, IceStorm 2.0, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10 |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 145 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | NVIDIA App, sterowniki NVIDIA Studio, Sterowniki GeForce Game Ready, ZOTAC FireStorm |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b, HDCP 2.3, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20) |
| Szerokość: | 4.16 cm |
| Głębokość: | 22.05 cm |
| Wysokość: | 12.025 cm |
| Szerokość transportowa: | 21.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 28.3 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.