{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48270047
Kod producenta: GS1200-5HPV3-EU0101F
Stan magazynowy: 2 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,80 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL 5-Port Gigabit PoE+ Web Smart Managed Switch 4x PoE+ 68 Watt LACP IGMP VLAN |
| Opis: | Zyxel GS1200v3 Series GS1200-5HPv3 - Przełącznik - Tak - 5 x 10/100/1000 - stacjonarny - PoE+ (68 W) |
| EAN: | 4718937649815 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 5 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Podtyp: | Gigabit Ethernet |
| Porty: | 5 x 10/100/1000 |
| Zasilanie przez Ethernet: | PoE+ |
| Budżet poE: | 68 W |
| Wykonanie: | Zdolność przełączania: 10 Gb/s Szybkość przekierowywania: 7,44 Mp/s Rozmiar bufora pakietu: 192 KB |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 4000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 15KB |
| Protokół routingu: | IGMPv2, IGMPv3, IGMP |
| Protokół zdalnego zarządzania: | HTTP |
| Cechy: | Metalowa obudowa, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), zapamiętaj i przekaż, możliwy pełen dupleks, sterowanie przepływem, portal zarządzania sieciowym GUI, obsługa VLAN, WRR, QoS na bazie portu, CoS, Broadcast Storm Control, obsługa LDF, zapobieganie powstawaniu pętli, Link Aggregation, dublowanie portów, bez chłodzenia, nasłuchiwanie IGMP, kontrolki statusu LED, przycisk resetu, EEE, możliwość montowania na ścianie, obsługuje LACP |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3az, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1p, IEEE 802.3at |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik wł./wył. |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, system, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 4 x 10/100/1000 Base-T (PoE) RJ-45 30 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF: | 1,730,334 godziny |
| Zgodność z normami: | ICES-003, ICES-GEN, FCC Part 15 Subpart B |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Głębokość: | 8.5 cm |
| Wysokość: | 2.6 cm |
| Waga: | 274 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 10–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.