{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48270048
Kod producenta: GS1200-8HPV3-EU0101F
Stan magazynowy: 1 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,89 kg
| Opis | |
| Przełącznik Zyxel GS1200-8HPv3 został zaprojektowany w celu poprawy wydajności sieci dzięki swojej solidnej konstrukcji. Obsługuje przepustowość przełączania 16 Gb/s i szybkość przekazywania 11,9 Mpps, umożliwiając wydajną transmisję danych między podłączonymi urządzeniami. Przełącznik jest wyposażony w osiem portów 10/100/1000 Base-T, z których cztery zapewniają funkcję Power over Ethernet (PoE+), umożliwiając zasilanie urządzeń takich jak kamery IP i telefony podczas przesyłania danych. Zaprojektowany z myślą o energooszczędności, bezwentylatorowa konstrukcja minimalizuje hałas, dzięki czemu nadaje się do środowisk biurowych. GS1200-8HPv3 obsługuje również VLAN, IGMP snooping i mirroring portów, ułatwiając efektywne zarządzanie siecią i segmentację. Dzięki funkcjom takim jak Quality of Service (QoS) i Broadcast Storm Control zapewnia zoptymalizowaną wydajność nawet w sytuacjach dużego natężenia ruchu, gwarantując priorytet ważnych strumieni danych w sieci. |
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL 8-Port Gigabit PoE+ Web Smart Managed Switch 4x PoE+ 68 Watt LACP IGMP VLAN |
| Opis: | Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 - Przełącznik - Tak - 8 x 10/100/1000 (4 PoE+) - stacjonarny - PoE+ (68 W) |
| EAN: | 4718937649907 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Podtyp: | Gigabit Ethernet |
| Porty: | 8 x 10/100/1000 (4 PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet: | PoE+ |
| Budżet poE: | 68 W |
| Wykonanie: | Zdolność przełączania: 16 Gb/s Szybkość przekierowywania: 11,9 Mp/s |
| Pojemność: | Rozmiar bufora pakietu: 192 KB Grupy multicast: 128 |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 15KB |
| Protokół routingu: | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, DHCP |
| Cechy: | EEE, bez chłodzenia, zarządzanie oparte o sieć, Wsparcie Auto-MDI/MDIX, ochrona hasłem, QoS na bazie portu, Broadcast Storm Control, zapobieganie powstawaniu pętli, klient DHCP, LACP, dublowanie portów, WRR, QoS, nasłuchiwanie IGMP, Narzędzie ZON, szyfrowanie HTTPS, obsługa VLAN, przycisk LED do włączania/wyłączania |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1p, IEEE 802.3af |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, łącze/aktywność, PoE max, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 4 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45 4 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel zasilający, gumowa nóżka |
| MTBF: | 1,749,682 godziny |
| Zgodność z normami: | LVD, BSMI Class B, EAC, FCC |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 19.3 cm |
| Głębokość: | 8.5 cm |
| Wysokość: | 2.6 cm |
| Waga: | 337 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.