{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48190557
Kod producenta: HB3201UHSNP-B1
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4948570125395
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 13,20 kg
| Opis | |
| Monitor Iiyama ProGraphic HB3201UHSNP-B1 został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach poszukujących wysokiej jakości wyświetlania i wszechstronności. Dzięki ekranowi o przekątnej 31,5 cala i natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 monitor ten zapewnia doskonałą jakość obrazu i żywe kolory w zakresie 1,07 miliarda obsługiwanych kolorów. Dynamiczny współczynnik kontrastu 80000000:1 i poziom jasności 450 cd/m2 zapewniają wyraźny obraz w różnych warunkach oświetleniowych, zwiększając produktywność i ułatwiając tworzenie treści. Funkcje takie jak HDR400 i technologia Flicker-Free przyczyniają się do komfortowego oglądania, dzięki czemu długie godziny pracy są mniej męczące dla oczu. Łatwość podłączenia zapewniają liczne opcje wejść, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C. Wbudowana stacja dokująca USB-C zapewnia 96 W mocy do ładowania urządzeń, eliminując konieczność stosowania dodatkowych zasilaczy. Dołączony przełącznik KVM umożliwia płynne przełączanie między różnymi urządzeniami, ułatwiając wielozadaniowość. Ponadto monitor obsługuje różne ergonomiczne regulacje, w tym wysokość, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, zapewniając optymalną pozycję oglądania dla każdego użytkownika. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA HB3201UHSNP-B1 32inch IPS BLACK 2.0 panel 3840x2160 UHD DCI-P3 99per Pantone Certified Delta E 2 USB-C Dock LAN/96W PD/DP-OUT |
| Opis: | Iiyama ProGraphic HB3201UHSNP-B1 - Monitor LED - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS Black 2.0 - 450 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570125395 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2440140 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 31.5" |
| Łańcuch Stokrotkowy: | Tak |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Generacji 1., stacja dokująca USB-C |
| Zasilanie USB: | 96 wat |
| Typ panela: | IPS Black 2.0 |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Jasność: | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% DCI-P3, 100% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish, ukraiński |
| Charakterystyka: | Brzeg do brzegu po czterech stronach, Walidacja Pantone, HDR400, Blue Light Reducer Function, technologia Flicker Free, Antyodblaskowy o Niskiej Refleksyjności (AGLR), Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Overdrive, obraz po obrazie, obraz w obrazie, kontrola DDCI/CI, HDCP |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.45 cm x 58.8 cm x 26 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 9 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort HDMI USB-C (zasilanie do 96 W) Wyjście DisplayPort 3 x USB 3.2 Gen 1 (zasilanie do 4,5 W) USB-C (zasilanie do 15 W) Słuchawki USB-C 3.2 Gen 1 /DisplayPort z Power Delivery, LAN (zasilanie do 96 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | System porządkowania kabli, obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB - 1.8 m 1 x kabel USB-C - 1 m |
| Zgodność z normami: | Eyesafe Certification, DDC/CI, TUV GS, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 32 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 58.8 cm - wysokość: 26 cm - waga: 9 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 43.8 cm - wysokość: 26 cm - waga: 9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 81.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 51.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 14.8 cm |
| Waga transportowa: | 12.7 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.