{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Acer Aspire XC102-RPL został zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących kompaktowego, ale wydajnego komputera osobistego. Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej obudowie typu tower urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników dysponujących ograniczoną przestrzenią. Wyposażony w 12 MB pamięci podręcznej i procesor Intel Core 5, zapewnia płynną pracę podczas wykonywania codziennych zadań. Połączenie 8 rdzeni i prędkości Turbo do 4,8 GHz zapewnia wydajne działanie aplikacji, dzięki czemu komputer nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Łączność jest jedną z głównych zalet Acer Aspire XC102-RPL, oferującego różne opcje, w tym USB 3.2, HDMI i DisplayPort, umożliwiające wszechstronną konfigurację wyświetlacza. Rozwiązanie pamięci masowej obejmuje dysk SSD PCI Express, zapewniający szybki dostęp do danych i krótki czas ładowania. Ponadto model ten obsługuje wiele protokołów sieciowych, w tym Fast Ethernet i IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), zapewniając niezawodną łączność z Internetem. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do użytku domowego, czy w małym biurze, Acer Aspire oferuje połączenie wydajności i wygody. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ACER XC102 Intel Core 5 210H 16GB 1TB NOOS |
| Opis: | Acer Aspire XC102-RPL - Wieża kompaktowa Core 5 210H / do 4.8 GHz - RAM 16 GB - SSD 1.024 TB - Intel Graphics - Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - brak - monitor: brak |
| EAN: | 4711474856463 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wieża kompaktowa |
| Lokalizacja: | Region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 5 (Seria 2) 210H |
| Częstotliwość zegara: | 2.2 GHz (rdzeń P) / 1.6 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz (rdzeń P) / 3.6 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 |
| Pojemność: | 1 x 1.024 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Interfejsy wideo: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111H |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Bluetooth 5.2, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy: | Pojedynczy strumień (1x1) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 PCIe x16 1 PCIe x1 2 M.2 Card |
| Interfejsy: | 4 x USB 2.0 (2 z przodu, 2 z tyłu) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x VGA 1 x HDMI 1 x DisplayPort Wejście liniowe audio Wyjście liniowe audio 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Dummy PCB antenna |
| Zgodność z normami: | BSMI, CB, RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Moc wyjściowa: | 180 wat |
| Wydajność: | 82%+ |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata - od drzwi do drzwi |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 10 cm |
| Głębokość: | 29.5 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Waga: | 7.4 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.