{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Charakteryzuje się wysoką sprawnością przekraczającą 80% oraz stabilną pracą gwarantowaną przez szereg zabezpieczeń takich jak OVP, OCP, OPP, OTP i SCP. Dodatkowym atutem produktu jest jego wyposażenie w technologię łagodnego startu opierającą się na ochronie urządzenia przed poborem zbyt wysokiego prądu w momencie rozruchu. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Zasilacz do notebooka AK-ND-71 20V / 4.5A 90W 5.5 x 2.5 mm LENOVO 1.2m |
| Opis: | Akyga AK-ND-71 - Zasilacz - AC 100-250 V - 90 wat - czarny |
| EAN: | 5901720135872 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-250 V |
| Złącza wejściowe: | Zasilanie IEC 60320 C6 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 4.5 A |
| Zasilanie: | 90 wat |
| Wydajność: | 80%+ |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.2 m |
| MTBF: | 100,000 godziny |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadprądowa, ochrona nadnapięciowa, zabezpieczenie nadmocowe, ochrona przeciwzwarciowa, Soft Start Technology (SST) |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, REACH |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 5.6 cm |
| Głębokość: | 13.15 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Waga: | 254 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 9 cm |
| Głębokość transportowa: | 19 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.8 cm |
| Waga transportowa: | 303 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.