{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Model Q24P2Q oferuje profesjonalistom bogaty zestaw wygodnych funkcji, które pomogą im maksymalnie wykorzystać każdy dzień roboczy. Ekran jest wyposażony w płaską matrycę z rozdzielczością QHD, jest wyposażony w smukłą i trójstronnie bezramkową konstrukcję z szerokimi kątami oglądania 178° / 178. Monitor można pochylać, obracać i regulować na wysokość. Ekran jest również wyposażony w koncentrator USB 3.2 i zapewnia ergonomię oraz przyjazne dla wzroku rozwiązania, jak zapobiegająca migotaniu technologia Flicker-Free i tryb niskiego natężenia niebieskiego światła Low Blue Mode. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC 24P2Q 23.8inch QHD monitor VGA HDMI |
| Opis: | AOC Q24P2Q - Monitor LED - 23.8" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986147316 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2058 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 116% sRGB, 86% Adobe RGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Konstrukcja bezramkowa, technologia Flicker Free, USB 3.0 Fast Charge |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.02 cm x 20.01 cm x 51.3 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.74 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 1.2 VGA (HD-15) 4 x USB 3.2 Gen 1 Wejście audio Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+35 |
| Kąt obrotu: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel VGA - 1.8 m 1 x kabel DVI - 1.8 m 1 x kabel audio - 1.8 m 1 x kabel USB - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | RoHS, bezołowiowa, bez Rtęci |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 18.4 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 18.4 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.