{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47365927
Kod producenta: XUB2293HSU-B7
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 4948570124572
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,30 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XUB2293HSU-B7 21.5inch IPS FHD 100Hz 300cd/m2 1ms HDMI DP 2xUSB 2.0 Speakers 15cm Height Adj. Stand (P) |
| Opis: | iiyama ProLite XUB2293HSU-B7 - Monitor LED - 21.5" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - matowy, czarny |
| EAN: | 4948570124572 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 21.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.249 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 110 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | Advanced Contrast Ratio (ACR), Blue Light Reducer Function, technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, Technologia Adaptive-Sync, i-Style colour, Tryb Eko, technologia Overdrive, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Matowy, czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 49.2 cm x 20.95 cm x 32.85 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 3.9 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 2 x USB 2.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 120 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), system porządkowania kabli, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, TCO Certified 9.0, TUV-GS, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 15 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 17 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 49.2 cm - głębokość: 20.95 cm - wysokość: 32.85 cm - waga: 3.9 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 49.2 cm - głębokość: 20.95 cm - wysokość: 47.85 cm - waga: 3.9 kg Bez podstawki - szerokość: 49.2 cm - głębokość: 4.75 cm - wysokość: 28.8 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 62 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 39.5 cm |
| Waga transportowa: | 5.3 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.