{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przez cały dzień wypełniony projektami, spotkaniami i nie tylko, dzięki temu 27-calowemu monitorowi HP z serii 5 FHD. Jego elegancki wygląd pasuje do każdego miejsca pracy, a piękny ekran, regulowana podstawa i wbudowane podwójne głośniki przenoszą Twoją produktywność na wyższy poziom. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP S5 527da 68.58cm 27inch FHD Monitor SmartBuy+ (EU) |
| Opis: | HP 527da - 5 Series - monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - głośnik(i) - czarny, szary metal |
| EAN: | 0198828212467 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3113 mm |
| Pikseli na cal: | 81.59 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 113 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Języki OSD: | Chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, HP Eye Ease, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Czarny, szary metal |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 60.79 cm x 21.22 cm x 50.03 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.22 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał: | 4 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA 2 x HDMI (HDCP) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+25 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | Kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, ICES, cTUVus, MEPS, CEC, EMF, KC, CECP, EAC, ISC, RCM, CEL Grade 2, SEPA, BIS, słabe światło halogenowe, NRCS, UAE, ograniczenie niebieskiego światła TUV, Works With Chromebook (WWCB) certified, Ukraine EE, Australian-New Zealand DoC |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 23 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 31 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Display Center, HP Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 60.79 cm - głębokość: 21.22 cm - wysokość: 50.03 cm - waga: 4.22 kg Bez podstawki - szerokość: 60.79 cm - głębokość: 3.42 cm - wysokość: 35.6 cm - waga: 2.87 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 43 cm |
| Waga transportowa: | 7.01 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.