{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47365929
Kod producenta: XUB2395WSU-B5
Stan magazynowy: 20 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,97 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XUB2395WSU-B5 22.5inch ETE IPS 1920x1200 IPS 250cd/m2 4ms Stand VGA HDMI DP Speakers 15cm Height Adj. (P) |
| Opis: | iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 - Monitor LED - 23" (22.5" widoczny) - 1920 x 1200 WUXGA @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570121458 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1336247 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 23" |
| Wielkość celownika: | 22.5" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna: | WUXGA 1920 x 1200 (DisplayPort: 75 Hz, HDMI: 60 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 89 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, Polish, rosyjski, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, i-Style Color, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 49.9 cm x 20.95 cm x 35.3 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 4.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort VGA Złącze słuchawkowe USB 2.0 — upstream 2 x USB 2.0 — downstream |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 24 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 49.9 cm - głębokość: 20.95 cm - wysokość: 35.3 cm - waga: 4.5 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 49.9 cm - głębokość: 20.95 cm - wysokość: 50.35 cm - waga: 4.5 kg Bez podstawki - szerokość: 49.9 cm - głębokość: 4.35 cm - wysokość: 32.05 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 9 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.