{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dzięki większej przestrzeni do realizacji projektów i zadań codzienność staje się bardziej produktywna i przyjemniejsza. Elegancki monitor FHD 21,5″ ma ekran IPS widoczny pod każdym kątem i zapewnia częstotliwość odświeżania do 100 Hz, co przekłada się na ostry obraz i płynny ruch. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP S3 Pro 322pf 21.5inch FHD 250nits HDMI DP VGA (EU) |
| Opis: | HP 322pf - Series 3 Pro - monitor LED - 22" (21.5" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - czarny - Smart Buy |
| EAN: | 0198122622504 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 22" |
| Wielkość celownika: | 21.5" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.25 mm |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 50 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Charakterystyka: | 3-stronny bezkrawędziowy, HP Eye Ease, technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 48.8 cm x 18.04 cm x 37.82 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.25 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort HDMI VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | MEPS, TUV Bauart, CB, CEL, China CCC, C-Tick, cTUVus, EAC, Energy-using Products (EuP) Lot 5, produkty wykorzystujące energię (PWE) Lot 6, Energy-using Products (EuP) Lot 26, FCC, ISO 9241-307, KC, KCC, Korea MEPS, NOM, PSB, RCM, SEPA, S Mark, BSMI, VCCI, Wietnam - MEPS, Ukraine Energy Label, CEC, South Africa Energy Label, Mexico Energy label, UAE, TGM, BIS, ISC, Works With Chromebook (WWCB) certified, CEL Grade 2, TCO Certified Edge, TUV pozbawiona migotania |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 11 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 25 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Display Center, HP Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 48.8 cm - głębokość: 18.04 cm - wysokość: 37.82 cm - waga: 3.25 kg Bez podstawki - szerokość: 48.8 cm - głębokość: 5.13 cm - wysokość: 29.43 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 56.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 38.7 cm |
| Waga transportowa: | 5.21 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.