{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48047725
Kod producenta: 90LM0540-B01371
Stan magazynowy: 27 szt.
Kod EAN: 4711387754122
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 7,30 kg
| Opis | |
| ASUS VA24DQFS to wszechstronny monitor, który łączy w sobie ergonomiczną konstrukcję z oszałamiającą grafiką i zaawansowaną technologią, aby spełnić potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i graczy. Jego 24-calowy wyświetlacz Full HD, zasilany technologią podświetlenia LED, oferuje szeroką gamę kolorów 99% sRGB, zapewniając żywe i dokładne kolory w 16,7 miliona kolorów. Ergonomiczne funkcje monitora, w tym regulacja wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia, pozwalają na spersonalizowane i wygodne oglądanie, odpowiednie do długich godzin użytkowania. Zaawansowane funkcje gamingowe, takie jak czas reakcji 1 ms, częstotliwość odświeżania 100 Hz i zmienna częstotliwość odświeżania (VRR), zapewniają płynny obraz bez łez, dzięki czemu nadaje się do szybkich gier. Dodatkowo, monitor ASUS VA24DQFS dba o oczy użytkownika dzięki technologii Eye-Care+, w tym technologii Flicker-Free i Low Blue Light, które zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki wbudowanemu hubowi USB 3.2 Gen 1 i wielu opcjom łączności, w tym HDMI, VGA i DisplayPort, monitor ten zapewnia płynną integrację z miejscem pracy lub konfiguracją do gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VA24DQFS 23.8inch IPS WLED FHD 16:9 100Hz 300cd/m2 1ms HDMI DP D-Sub 2xUSB 3.2 G1 Type-A 2x2W Speakers Black |
| Opis: | ASUS VA24DQFS - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711387754122 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2009230 |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 3000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 110 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | ASUS Splendid Video Intelligence Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, technologia Flicker Free, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, GamePlus, Eye-Care+ Technology, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.97 cm x 21.12 cm x 45.7 cm - z podstawką |
| Waga: | 5.1 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI Słuchawki DisplayPort 1.2 VGA 2 x USB 3.2 Gen 1 Wejście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+35 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 11 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 21.12 cm - wysokość: 45.7 cm - waga: 5.1 kg Bez podstawki - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 5.41 cm - wysokość: 32.51 cm - waga: 3.35 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 66.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 41.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 13.7 cm |
| Waga transportowa: | 7.6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.