{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4085859
Kod producenta: 27B2AM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986189699
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,35 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC 27B2AM 27inch VA FHD 1920x1080 16:9 4000:1 250cd/m2 178/178 75Hz 4ms HDMI1.4 VGA |
| Opis: | AOC 27B2AM - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - czarny |
| EAN: | 4038986189699 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 50 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, Szeroki Kąt Patrzenia, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.01 cm x 18.68 cm x 41.98 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI Wejście audio Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | REACH, TUV Bauart, EAC, ISO 9241-307 Class 1 |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 20 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 20 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54.01 cm - głębokość: 18.68 cm - wysokość: 41.98 cm - waga: 3.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.214 cm - głębokość: 3.76 cm - wysokość: 36.139 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 49.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 61.4 cm |
| Waga transportowa: | 5.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.