{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC Q24B36X 23.8inch IPS QHD 144Hz 4ms HDMI 2.0 DP |
| Opis: | AOC Basic-line Q24B36X - B3 Series - monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1300:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - czarny |
| EAN: | 4038986143196 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2486294 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2058 mm |
| Pikseli na cal: | 123.41 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 128.8% sRGB (CIE 1976), 95.8% DCI-P3 (CIE 1976), 91.6% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 0.5 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 144 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | 6H Hard Coating, antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Głębia Kolorów 8-bit, technologia Flicker Free |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.4 cm x 19.8 cm x 41.45 cm - z podstawką |
| Waga: | 2.52 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | CB, TUV Bauart, ISO 9241-307, EAC, FCC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 30 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 19.8 cm - wysokość: 41.45 cm - waga: 2.52 kg Bez podstawki - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 3.51 cm - wysokość: 31.85 cm - waga: 2.21 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 61 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 37.8 cm |
| Waga transportowa: | 4.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.