{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46145503
Kod producenta: B650E STEEL LEGEND WIFI
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710483940866
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,27 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASROCK B650E STEEL LEGEND WIFI AM5 ATX DDR5 2xSATA3 2xHyper M.2 |
| Opis: | ASRock B650E Steel Legend WiFi - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4710483940866 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B650 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługa Ryzen 7000 Series) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 6600 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Dragon RTL8125BG |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x4) 1 x M.2 socket (gniazdo 2230 M.2 Key E) 1 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2230/2242/2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 2 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Gen 2 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 2 x antena 1 x wyjście SPDIF 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x głośnik - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS |
| Cechy harware: | ASRock Instant Flash, 15µ Gold Contact, 8 Layer PCB, ASRock Full HD UEFI, Nichicon 12K Black Caps, ASRock Steel Slots, Hi-Density Power Connectors, radiator M.2, Water Pump Header, wstępnie zamontowana tarcza I/O, ASRock POST Status Checker (PSC), DIY Friendly Design, 16+2+1 Phase Power Design, Server-Grade Low-Loss PCB, Surface Mount Technology (SMT), ASRock Auto Driver Installer, 60A Smart Power Stage, Wzmacniane gniazdo DIMM, obsługa technologii AMD CrossFire |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 3 wkręty M2, podkładka dystansowa gniazda M.2, uchwyt karty graficznej, antena ASRock WiFi 2,4/5/6 GHz |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | ASRock A-Tuning, ASRock Dragon 2.5G LAN Software |
| Zgodność z normami: | FCC, EuP Ready, ErP Ready |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.