{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna ASUS B650E MAX GAMING WIFI W została zaprojektowana z myślą o graczach nastawionych na wydajność i oferuje zaawansowane funkcje, które poprawiają komfort gry i niezawodność systemu. Ta płyta główna ATX obsługuje procesory z serii Ryzen 7000/8000/9000, zapewniając wysoką wydajność obliczeniową. Dzięki obsłudze pamięci DDR5 SDRAM i maksymalnej prędkości pamięci RAM wynoszącej 4000 MHz (O.C.) zapewnia płynną wielozadaniowość i responsywność podczas intensywnych sesji gamingowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS B650E MAX GAMING WIFI W |
| Opis: | ASUS B650E MAX GAMING WIFI W - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - Dźwięk HD (7.1-kanałowy) |
| EAN: | 4711387975596 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B650 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | Dźwięk HD (7.1-kanałowy) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x8/x4) 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 1 x M.2 socket (2242/2260/2280/22110 gniazdo M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB-C 3.2 Gen 2 3 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy: | 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, łączówka 4-pin ATX12V, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Uśpienie / budzenie: | Uaktywnienie z LAN, budzenie PME |
| Cechy harware: | ASUS 5X Protection III, LANGuard, ASUS DIGI+ VRM, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, ochrona przeciwprzepięciowa, Q-Antenna, Q-DIMM, Q-LED Core, Q-Slot, ASUS EZ DIY, przycisk BIOS FlashBack, LED BIOS FlashBack, konstrukcja radiatora VRM, radiator M.2, 8+2+1 Phase Power Design |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena ruchoma Wi-Fi ASUS, 1 x opakowanie gumowe M.2, 3 wkręty M2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | AIDA64 Extreme (wersja próbna na 60 dni), WinRAR, ASUS CPU-Z |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.