{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4578135
Kod producenta: DUAL-RX6400-4G
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081592075
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,20 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS Dual AMD Radeon RX 6400 4GB PCIe 4.0 4GB GDDR6 memory HDMI 2.1 DisplayPort 1.4a |
| Opis: | ASUS Dual Radeon RX 6400 - Karta graficzna - Radeon RX 6400 - 4 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, DisplayPort |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | AMD Radeon RX 6400 |
| Boost Clock: | 2321 MHz |
| Procesor strumieniowy: | 768 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 2 |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Chłodzenie Dual Slot Fan, Dual Fan Design, AMD CrossFireX Technology, technologia AUTO-EXTREME, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 4 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 16 Gbps |
| Szerokość szyny: | 64-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 500 W |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki monitora, Adobe Creative Cloud (wersja próbna na 30 dni) |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4.05 cm |
| Głębokość: | 20.1 cm |
| Wysokość: | 12.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.