{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS Phoenix GeForce RTX 3050 V2 8GB GDDR6 |
| Opis: | ASUS Phoenix GeForce RTX 3050 V2 8GB - Karta graficzna - GF RTX 3050 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - DVI, HDMI, DisplayPort |
| EAN: | 4711081815457 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Zegar rdzeniowy: | 1777 MHz |
| Zegar Przyspieszenia (OC): | 1807 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 3 |
| Szczegóły Interfejsu: | DisplayPort HDMI DVI-I |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Dla NVIDIA G-Sync, technologia AUTO-EXTREME, 2-slot Fan Cooler, Axial-tech Fan Design, Nvidia DLSS, Nvidia Studio, technologia NVIDIA Ampere GPU, NVIDIA Reflex, obsługa NVENC, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, Nvidia Broadcast, Konstrukcja z Pojedynczym Wentylatorem, NVIDIA Omniverse, Program Weryfikacji 144 godz., wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 14 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 450 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 6 pin PCI Express |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Karta kolekcjonerska |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS GPU Tweak II, sterowniki NVIDIA Studio, Sterowniki GeForce Game Ready |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 17.8 cm |
| Wysokość: | 12.8 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.