{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48070261
Kod producenta: PM3406CKA-NZ0141W
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 4711636180634
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,63 kg
| Opis | |
| ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-NZ0141W łączy w sobie wysoką wydajność i wszechstronne funkcje, zapewniając wysoką produktywność. Dzięki 14-calowemu wyświetlaczowi LED o rozdzielczości 2560 x 1600 zapewnia ostry i żywy obraz pod każdym kątem, a to dzięki technologii antyodblaskowej i kątom widzenia wynoszącym 178 stopni. Lekka i wytrzymała aluminiowa obudowa sprawia, że laptop jest łatwy do przenoszenia i odporny na codzienne zużycie, spełniając normy MIL-STD-810H. Wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 7 i 16 GB pamięci RAM DDR5, ten notebook bez trudu radzi sobie z wielozadaniowością, a dysk SSD o pojemności 512 GB zapewnia dużo miejsca na dane oraz szybki dostęp do plików i aplikacji. Dzięki ulepszonej funkcji redukcji szumów AI w mikrofonie matrycowym oraz podwójnym głośnikom z technologią Smart Amplification, dźwięk pozostaje czysty i wciągający. Wbudowana kamera internetowa 1080p z osłoną zapewniającą prywatność i technologią IR obsługuje bezpieczne logowanie za pomocą funkcji Windows Hello. Aby zapewnić płynną łączność, ExpertBook P3 jest wyposażony w wiele portów USB, HDMI i port Ethernet, co gwarantuje kompatybilność z różnymi urządzeniami. Odporna na zalanie klawiatura typu chiclet i czuły touchpad dodatkowo poprawiają użyteczność, czyniąc ten notebook odpowiednim wyborem dla profesjonalistów będących w ciągłym ruchu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS PM3406CKA-NZ0141W AMD Ryzen AI 7 350 14inch WQXGA LED 16GB DDR5 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD W11H TENDER (P) |
| Opis: | ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-NZ0141W - Copilot+ PC - AMD Ryzen AI 7 - 350 / do 5 GHz - Win 11 Home - Radeon 860M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" 2560 x 1600 (WQXGA) @ 144 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6, Bluetooth - misty gray |
| EAN: | 4711636180634 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 50 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 66 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 144 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, WideView, współczynnik ekranu do ciała 86%, czas reakcji 25 ms (standard), czas reakcji 30 ms (maks.) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 860M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, Windows Hello |
| Dźwięk: | Dwa głośniki, mikrofon macierzy |
| Cechy audio: | Wyjście: technologia Smart Amplification, Audio by Dirac; Wejście: redukcja szumów SI |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność: | 70 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 90 wat, 20 V, 4.5 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) LAN Słuchawki/mikrofon combo jack HDMI |
| Oprogramowanie | |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Misty gray |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) with Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Hasło dysku twardego, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, obsługa funkcji Cortana, Technologia Absolutnej Persistencji 2.0 (Computrace) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.27 cm x 22.71 cm x 1.8 cm |
| Waga: | 1.42 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności: | 9.4 (z 10) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.