{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48043521
Kod producenta: 90LM0BJ0-B01171
Stan magazynowy: 84 szt.
Kod EAN: 4711387871508
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,30 kg
| Opis | |
| Monitor ASUS TUF Gaming VG279QE5A ma 27-calowy ekran o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, który daje super wrażenia podczas grania i pracy. Monitor wykorzystuje technologię IPS, która zapewnia żywe kolory i szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni w poziomie i w pionie. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms i częstotliwości odświeżania do 146 Hz zapewnia płynną wydajność wizualną podczas szybkich sesji gamingowych. Monitor jest wyposażony w funkcje dla graczy, takie jak ASUS GamePlus, technologia Flicker-Free i technologia Extreme Low Motion Blur. Funkcje te poprawiają wrażenia z gry, redukując rozmycie ruchu i poprawiając ogólną klarowność obrazu. Użytkownicy mogą również skorzystać z technologii Shadow Boost, która rozjaśnia ciemne obszary bez prześwietlania jasnych, zapewniając lepszą widoczność w zacienionych środowiskach gry. Dodatkowo filtr światła niebieskiego pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długich godzin użytkowania. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS TUF Gaming VG279QE5A 27inch IPS WLED FHD 16:9 146Hz 300cd/m2 1ms HDMI DP 2x2W Speakers |
| Opis: | ASUS TUF Gaming VG279QE5A - Monitor LED - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 146 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711387871508 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/388102 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 146 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 125% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 146 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 180 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | HDCP, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Shadow Boost, ELMB SYNC, Display Widget, filtr ograniczający niebieskie światło |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.5 cm x 19.3 cm x 45.3 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.4 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/23 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 16.7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 6 cm - wysokość: 36.9 cm - waga: 3.6 kg Z podstawką - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 19.3 cm - wysokość: 45.3 cm - waga: 4.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 68 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 45 cm |
| Waga transportowa: | 6.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.