{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47331610
Kod producenta: 90LM09JQ-B01K70
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 4711387629154
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,10 kg
| Opis | |
| ASUS VU249CFE-G to 24-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń z oglądania dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Rozstaw pikseli wynosi 0,2745 mm, a jasność obrazu 250 cd/m2, co zapewnia żywe kolory i ostre szczegóły w różnych zastosowaniach. Monitor oferuje poziomy i pionowy kąt widzenia wynoszący 178 stopni, co pozwala na wygodne oglądanie z różnych pozycji w pomieszczeniu bez pogorszenia jakości obrazu. Dzięki takim funkcjom jak technologia ASUS Splendid Video Intelligence, technologia Flicker-Free i technologia Low Blue Light, monitor ten poprawia jakość obrazu i stawia na pierwszym miejscu komfort użytkownika podczas długotrwałego użytkowania. Antyodblaskowa powłoka ekranu redukuje odbicia, umożliwiając bardziej skupione oglądanie. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms, gracze mogą cieszyć się płynniejszym ruchem bez rozmycia, a technologia adaptacyjnej synchronizacji i zmienna częstotliwość odświeżania zwiększają płynność rozgrywki. Monitor ten spełnia wiele norm środowiskowych, w tym EPEAT Gold, co czyni go energooszczędnym wyborem dla świadomych ekologicznie konsumentów. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VU249CFE-G Eye Care Monitor 23.8inch IPS FHD WLED 16:9 100Hz 250cd/m2 1ms HDMI USB-C |
| Opis: | ASUS VU249CFE-G - Monitor LED - gaming - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - green gray |
| EAN: | 4711387629154 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1698948 |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | Czujnik światła otoczenia |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliona kolorów (6-bit+FRC) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 109 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, angielski, francuski, niemiecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Perski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski |
| Charakterystyka: | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR), 3-stronny bez faset |
| Kolor: | Green gray |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.9 cm x 19 cm x 44.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI USB-C upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny (zasilanie do 15 W) Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie, wysokość |
| Kąt pochylenia: | -5/20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Wkręty, kabel zasilania |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, KC, ERP, CEL, RCM, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 9.91 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.9 cm - głębokość: 19 cm - wysokość: 44.3 cm - waga: 4 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.9 cm - głębokość: 19 cm - wysokość: 39.3 cm - waga: 4 kg Z podstawką - szerokość: 53.9 cm - głębokość: 19 cm - wysokość: 41.8 cm - waga: 4 kg Bez podstawki - szerokość: 53.9 cm - głębokość: 4.65 cm - wysokość: 32.2 cm - waga: 3.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 61.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 38.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.2 cm |
| Waga transportowa: | 6.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.