{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3581457
Kod producenta: 9H.LJ2LA.TBE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718755079375
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 11,14 kg
| Monitory BenQ serii EW z panelami IPS sprawiają, że czujesz się, jakbyś naprawdę siedział w kinie. Kinowa liczba klatek na sekundę 24P zapewnia Twoim oczom autentyczne i wciągające wrażenia filmowe. Wyposaż swoją strefę rozrywki w 10-bitowy monitor 4K HDR BenQ serii EW. Zapewnia doskonałe wrażenia kinowe i najwyższą jakość dźwięku. BenQ HDRi i doskonałe wbudowane głośniki 2.1 z subwooferem zapewniają lepszą rozrywkę niż kiedykolwiek wcześniej. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ EW3280U 32inch IPS UHD 350cd/m2 1000:1 5ms 2xHDMI 1xDP USB-C speakers |
| Opis: | BenQ EW3280U - Monitor LED - 32" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik z subwooferem - czarny, brązowy metal |
| EAN: | 4718755079375 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok: | 57 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.184 mm |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 24 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, szwedzki, rosyjski, hiszpański, arabski, rumuński, japoński, chiński, koreański |
| Charakterystyka: | SUPER Resolution, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, FreeSync Technology, Color Weakness Mode, Eye-Care Technology, Brightness Intelligence Plus Technology, tryb ePaper, technologia Eye Reminder, HDRi |
| Kolor: | Czarny, brązowy metal |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 72.69 cm x 20.41 cm x 52.31 cm - z podstawką |
| Waga: | 8.1 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik z subwooferem |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | Słuchawki DisplayPort 2 x HDMI USB-C z Zasilaniem |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+15 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | TUV, DisplayPort 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100 - 240 V (50 - 60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 37.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 37.6 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 42.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 148 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 72.69 cm - głębokość: 20.41 cm - wysokość: 52.31 cm - waga: 8.1 kg Bez podstawki - szerokość: 72.69 cm - głębokość: 6.37 cm - wysokość: 44.86 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.