{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2621766
Kod producenta: WAP3205V3-EU0101F
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718937591244
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,45 kg
| Wielofunkcyjny bezprzewodowy punkt dostępowy. Twórz, łącz i zwiększaj zasięg sieci bezprzewodowej. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL WAP3205V3-EU0101F Zyxel WAP3205 v3 Wireless N300 Access Point (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) |
| Opis: | Zyxel WAP3205 v3 - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi |
| EAN: | 4718937591244 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 14.2 cm |
| Głębokość: | 9.5 cm |
| Wysokość: | 2.3 cm |
| Waga: | 180 g |
| Lokalizacja: | Europa |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 300 Mbps |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, LAN, bezprzewodowy, WPS |
| Cechy: | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), tryb powtarzania, możliwość montowania na ścianie, obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), automatyczny wybór kanału (ACS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), przycisk resetu, klient bezprzewodowy, Wireless Scheduler |
| Algorytm kodowania: | 128-bit WEP, WEP 64-bit, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antena | |
| Antena: | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten: | 2 |
| Poziom uzyskany: | 5 dBi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 5 x 100Base-TX - RJ-45 |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel sieciowy |
| Zgodność z normami: | EMC, FCC, LVD, NCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.