{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Monitor do projektowania DesignVue PD2700U firmy BenQ zapewnia absolutną precyzję kolorów i bardzo wysoką rozdzielczość, dzięki czemu projektanci mogą realizować najjaśniejsze pomysły. Dzięki wyjątkowej technologii AQCOLOR firmy BenQ i rozdzielczości 4K UHD, model PD2700U zapewnia klarowność i precyzję kolorów, których pożądają projektanci. Dzięki połączeniu 3 specjalnych trybów dostosowanych do różnych scenariuszy, model PD2700U umożliwia projektantom z różnych dziedzin osiągnięcie tego samego poziomu doskonałości. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ PD2700U 27. 4K UHD. IPS. DP/HDMI |
| Opis: | BenQ DesignVue PD2700U - PD Series - monitor LED - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) - IPS - 350 cd/m² - 1300:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4718755076145 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok: | 62 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| Rozstaw pikseli: | 0.155 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 24 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 27 - 140 kHz |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | EyeCare Utility, technologia Flicker Free, Brightness Intelligence Technology, paleta kolorów Rec 709, technologia Low Blue Light |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 9.9 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort Mini DisplayPort HDMI Wyjście DisplayPort 4 x USB 3.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 140 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel do Mini DisplayPort-DisplayPort 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | TUV Bauart |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 90 - 264 V (47 - 63 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 26.7 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 26.7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 30.9 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Wyłącznik on / off: | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 5.9 cm - wysokość: 36.8 cm Z podstawką - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 23 cm - wysokość: 54.8 cm |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 7 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 7.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.