{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ SW242Q 24.1inch 16:10 2560x1600 IPS 1000:1 5ms GTG HDMI DP 1.4 USB-C |
| Opis: | BenQ SW242Q - Monitor LED - 24.1" - 2560 x 1600 2K @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C |
| EAN: | 4718755093159 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1888507 |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 24.1" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna: | 2K 2560 x 1600 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal: | 125 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB, 98% P3, 99% Adobe RGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, niemiecki, angielski, francuski, wegierski, włoski, japoński, koreański, duński, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, szwedzki |
| Charakterystyka: | Matowy, kalibracja Delta E<1,5, Hardware Calibration Ready, zgodność z HDR10, technologia AQCOLOR, Walidacja Pantone, Weryfikacja Pantone SkinTone, CalMAN Verified, P3 Wide Color Gamut, obsługa formatu wideo, Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, 3D LUT, GamutDuo, tryb Czerń i Biel, KVM, Black Level, Auto Pivot, Uniformity Technology, Paper Color Sync Technology, LightSpace ready, Auto Power Off |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.32 cm x 26.26 cm x 57.259 cm - z podstawką |
| Waga: | 7.8 kg |
| Wejście | |
| Typ: | Czytnik kart MMC, SD card reader |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 1.2 USB-C Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie, pokrętło, pivot (obrót), wysokość |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Opakowanie nadające się do recyklingu, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Akcesoria w zestawie: | Osłona I/O, kabel zasilania, DisplayPort cable, kabel HDMI, kabel USB-C, USB cable |
| Zgodność z normami: | TUV, Pantone Validated, Pantone Skintone Validated, TUV Rheinland |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 27 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 170 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Palette Master Ultimate, Display QuicKit |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.32 cm - głębokość: 26.26 cm - wysokość: 57.259 cm - waga: 7.8 kg Bez podstawki / z daszkiem dającym cień - szerokość: 26.44 cm - głębokość: 21.91 cm - wysokość: 53.98 cm - waga: 6.1 kg Z daszkiem dającym cień - szerokość: 53.98 cm - głębokość: 31.14 cm - wysokość: 58.049 cm - waga: 8.61 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.