{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Oryginalna papierowa taśma ciągła DK-22251 firmy Brother gwarantuje wydruk wyraźnych etykiet wysokiej jakości. Idealna do oznaczania akt, teczek oraz innych dokumentów w w pracy i w domu. Możliwość wydruku etykiety w czarni i czerwieni na białym tle sprawia, iż etykiety te znajdują wiele zastosowań. Dzięki zaawansowanej technologii firmy Brother, taśma ciągła DK-22251 może być drukowana również w czerwieni. Wybierając taśmę ciągłą DK-22251firmy Brother, możesz być pewien, że Twoja drukarka etykiet będzie pracowała na najwyższym poziomie, drukując przejrzyste i wytrzymałe taśmy. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER DK22251 Taśma Brother Continuous Paper roll 62mm Black & Red on white |
| Opis: | Brother DK22251 - Czerń/czerwień na białym tle - Rolka (6,2 cm x 15,24 m) 1 rolki etykiety papierowe ciągłe |
| EAN: | 4977766766746 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 8 cm x 9 cm x 9 cm / 183 g |
| Szerokość transportowa: | 8.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 11.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 11.5 cm |
| Waga transportowa: | 342 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Etykiety papierowe ciągłe |
| Rozmiary nośników: | Rolka (6,2 cm x 15,24 m) |
| Kolor nośnika: | Czerń/czerwień na białym tle |
| Ilość w zestawie: | 1 rolki |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, czerwień |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.