{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przewód zasilający USB Akyga to idealne rozwiązane do zasilania głośników, latarek, radia i innych urządzeń. Kabel nadaje się do ładownia telefonów. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel zasilający AK-DC-03 USB A m / 3.5 x 1.35 mm m |
| Opis: | Akyga AK-DC-03 - Kabel USB/zasilający - USB (M) do DC jack 3,5 x 1,35 mm (M) - 80 cm - czarny |
| EAN: | 5901720134356 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel USB/zasilający |
| Złącze powleczone: | Nikiel |
| Charakterystyka: | Obudowa złącza ABS, izolacja PVC |
| Długość: | 80 cm |
| Średnica Zewnętrzna: | 5 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 25 g |
| Złącza | |
| Złącze: | 4 pin USB Typ A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie DC jack 3,5 mm (ID: 1,35 mm) - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, WEEE, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 9.9 cm |
| Głębokość transportowa: | 15.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.7 cm |
| Waga transportowa: | 28.7 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.