{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Taśma nielaminowana, termotransferowa o szerokości 9mm, czarny nadruk /żółe tło, długość: 8 metrów Kasety z taśmami firmy Brother zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie współpracować z naszymi drukarkami, co daje doskonałe rezultaty i stosunek ceny do jakości. |
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER P-Touch MK-621 black on yellow 9mm |
| Opis: | Brother M-K621BZ - Czarny na żółtym - Roll (0,9 cm x 8 m) 1 kaseta(y) taśma nielaminowana - dla P-Touch PT-55, PT-65, PT-75, PT-85, PT-90, PT-BB4 |
| EAN: | 4977766625135 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 25 g |
| Szerokość transportowa: | 8.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 2 cm |
| Wysokość transportowa: | 16 cm |
| Waga transportowa: | 34 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Taśma nielaminowana |
| Rozmiary nośników: | Roll (0,9 cm x 8 m) |
| Technologia druku: | Bezpośrednia termiczna |
| Kolor nośnika: | Czarny na żółtym |
| Ilość w zestawie: | 1 kaseta(y) |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Żółty |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother P-Touch PT-55, PT-65, PT-75, PT-85, PT-90, PT-BB4 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.