{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przyspiesz drukowanie w domu lub małym biurze dzięki szybkiemu i niezawodnemu jednofunkcyjnemu urządzeniu monochromatycznemu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CANON i-SENSYS LBP122dw Mono Laser Printer 29ppm |
| Opis: | Canon i-SENSYS LBP122dw - Drukarka - czarno-biały - laser - A4/Legal - 600 x 600 dpi - do 30 str/min - pojemność: 150 arkusze - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| EAN: | 4549292196672 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka grupy roboczej - laser - monochromatyczny |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania: | Do 30 str/min - czarno-białe - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 600 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 5.3 sek |
| Standardowe języki drukarki: | Canon Ultra Fast Rendering (UFRII) |
| Obługa nośników: | Kaseta papieru na 150 arkuszy |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.): | 256 MB |
| Obsługa nośników | |
| Klasa nośników: | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo): | 76,2 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo): | 216 mm x 356 mm |
| Rozmiary nośników: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A6 (105 x 148 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm), 76,2 x 127 mm, Oficio (216 x 343 mm), Foolscap (216 x 343 mm) |
| Całkowita pojemność nośników: | 150 arkusze |
| Podajniki nośników: | Kaseta na papier: 1 - 150 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Zalecana ilość miesięczna: | 200 - 2000 stron |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x Toner (czarny) - do 700 stron - Canon 700 Starter |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 1230 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 3.5 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 1 wat |
| Standardy ochrony środowiska | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 36.6 cm |
| Głębokość: | 39.1 cm |
| Wysokość: | 37.1 cm |
| Waga: | 5.62 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość (transport): | 43.2 cm |
| Głębokość (transport): | 33 cm |
| Wysokość (transport): | 26.9 cm |
| Waga (transport): | 8.53 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.