{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dell 15 DC15250 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących niezawodnego i wydajnego notebooka. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD, ten laptop zapewnia żywy obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 i częstotliwości odświeżania 120 Hz, odpowiedni do różnych zadań, od przeglądania stron internetowych po streaming. Antyodbliskowy ekran i szerokie kąty widzenia zwiększają komfort użytkowania w różnych warunkach. Wyposażony w procesor Intel Core i5, 10 rdzeni i maksymalną prędkość turbo 4,6 GHz, Dell 15 DC15250 zapewnia solidną wydajność do wielozadaniowości i produktywności. Dysk SSD o pojemności 512 GB zapewnia dużo miejsca na dane oraz szybsze uruchamianie i przesyłanie plików. Dzięki zaawansowanym funkcjom sieciowym, w tym Wi-Fi 6, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem z Internetem, a różne porty zwiększają kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi, co sprawia, że laptop idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 15 DC15250 15.6inch FHD i5-1334U 16GB 1TB SSD FPR BK W11P 3YPS Platinum Silver |
| Opis: | Dell 15 DC15250 - Intel Core i5 - i5-1334U / do 4.6 GHz - Win 11 Pro - Grafika Intel Iris Xe - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - platynowe srebro - z 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (13. generacja) i5-1334U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 16 GB |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Szybkość: | 3200 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 3200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2230 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 141 |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +80 / -80 |
| Pionowy kąt widzenia: | +80 / -80 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, Szeroki Kąt Patrzenia, czas reakcji 35 ms, wielkość piksela 0,17925 mm |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video: | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczość: | 2 megapiksele |
| Typ czujnika obrazu: | CMOS |
| Rozdzielczości wideo: | 1920 x 1080 |
| Klatki na sekundę: | 30 klatki/sek |
| Cechy kamery: | 82 stopnie |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Precyzyjny panel dotykowy, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852BE - M.2 2230 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Waga: | 190 g |
| Pojemność: | 41 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 19.5 V, 3.34 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 USB 2.0 Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD, karta SDHC, karta SDXC) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | McAfee LiveSafe (subskrypcja 1-roczna), Aktywuj Microsoft 365 na próbę na 30 dni |
| Różne | |
| Kolor: | Platynowe srebro |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | ExpressCharge |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.85 cm x 23.49 cm x 1.75 cm |
| Waga: | 1.94 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 160 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 135.36 |
| Logistyka (kg CO2e): | 3.68 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 19.36 |
| EOL (kg CO2e): | 1.6 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 141 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 110 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 160 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.66 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.3 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.