{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48612355
Kod producenta: 210-BVJR
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 5397321029526
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,74 kg
| Opis | |
| Monitor Dell Pro P P2426 oferuje żywy, 24-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200, zapewniający oszałamiającą klarowność obrazu. Dzięki panelowi LCD z podświetleniem LED i technologii IPS monitor ten obsługuje 16,7 mln kolorów i ma gamę kolorów wynoszącą 99% sRGB oraz 99% BT.709, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów podczas wykonywania wszelkich zadań wizualnych. Zaprojektowany z myślą o elastyczności, posiada podstawę z regulacją wysokości oraz funkcje obracania w pionie, obrotu i pochylenia, co pozwala na uzyskanie komfortowych kątów widzenia. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 24 16:10 Monitor P2426 24.1inch WUXGA IPS LED HDMI DP 5xUSB 1xUSB-C 15W PD 3YPPG AE |
| Opis: | Dell Pro P P2426 - Monitor LED - 24" (24.1" widoczny) - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - z 3 lata Basic Hardware Service with Advanced Exchange po diagnostyce zdalnej |
| EAN: | 5397321029526 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2505204 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 24.1" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB-C |
| Zasilanie USB: | 15 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna: | WUXGA 1920 x 1200 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.27 mm |
| Pikseli na cal: | 94 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 127 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, Dell ComfortView Plus, technologia Low Blue Light, podświetlanie krawędziowe LED, Dell Easy Arrange, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, 6-bit + FRC Color Depth |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.18 cm x 18.175 cm x 51.12 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 4.57 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort (HDCP 1.4) Upstream USB-B 3 x USB — downstream (typ A) Złącze USB-C do podłączenia urządzenia podrzędnego (zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zintegrowane zarządzanie kablami, zgodność z TAA (Trade Agreements Act) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1.4 - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB - USB z Typ A na Typ B - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, bez BFR, PVC-free, Certyfikacja komfortu oczu TUV Rheinland (4-gwiazdkowa), WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13.6 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 12.9 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 68 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager, Dell Peripheral Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.18 cm - głębokość: 18.175 cm - wysokość: 51.12 cm - waga: 4.57 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.18 cm - głębokość: 18.175 cm - wysokość: 36.4 cm - waga: 4.57 kg Bez podstawki - szerokość: 53.18 cm - głębokość: 5.003 cm - wysokość: 34.37 cm - waga: 3.07 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 6.74 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 152 emisje węgla w kg (UE) |
| Produkcja (kg CO2e): | 70.78 |
| Logistyka (kg CO2e): | 13.5 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 62.35 |
| EOL (kg CO2e): | 5.64 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 89.65 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Basic Hardware Service with Advanced Exchange po diagnostyce zdalnej |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.